Srpen 2015

25/8/2015

25. srpna 2015 v 11:16 | S.K |  Favourites
Pěkné dopoledne, všem. Konečně jsem se zase dokopala k napsání článku. On teď ani nebyl moc čas, protože chodím na brigádu a ještě nějakou chvilku tam chodit budu.
Nafotila jsem nějakou kosmetiku, co jsem si koupila, ale nějaké extra recenze ode mě nečekejte :D. Jediné co vám řeknu je, zda mi to vyhovuje nebo ne.


Tuhle tvářenku od Burjois jsem si nekupovala, ale vzala jsem si ji od mamky, protože jí nevyhovovala barva. Musím říct, že miluju vůni té tvářenky, možná víc než tu barvu :D. Jsme s ní spokojená a používám ji skoro každý den. Tvářenky mám totiž dvě a tak se to snažím nějak střídat.


Tahle rtěnka byla součástí "balíčku", zatím jsem ji na sobě ještě neměla, protože nebyla příležitost. ale tuhle rtěnku mám i v jiné barvě, takže bude určitě super. Značka Maybelline.. myslím :D. Tyhle značky se mi hrozně pletou :(


Lak byl taky součástí balíčku, pěkně drží a barvička je taková veselá.


A poslední součástí baličku byla řasenka. Balíček stál cca 150 kč a kupovala jsem ho v DM, tak se tam určitě běžte podívat.


Tenhle korektor od Avonu mám od sestry, protože měla dva, tak mě jedním podarovala. Dekorativní kosmetiku od Avonu moc nemusím, ale tenhle korektor je vážně fajn, Dobře kryje a odstín mi vyhovuje.


Pěna do koupele.. Úžasně voní a protože je to Balea, tak nebyla vůbec drahá.


Tenhle sprchový gel už jsem myslím měla.. :D Mám na tyhle "sprcháče" hroznou spotřebu, prostě jsou hned pryč. Tak pořád kupuju nové a nové. Ale za tu cenu..

Tak to by bylo asi všechno, mám i nové oblečení, ale to se mi moc fotit nechtělo, doufám že se k tomu dostanu. Musím fotit jedině ráno, protože domů chodím až za tmy. Užijte si úterý a odpočívejte než vám začne škola!