Červen 2015

20/6/2015

20. června 2015 v 19:34 | S.K |  Diary
Ahojte, tak mám konečně po příjmačkách..na jednu školu jsem se nedostala, tak teď čekám na výsledky dalších dvou příjmaček a budu doufat, že mě vezmou aspoň někam. Ale aspoň jsem si udělala třikrát výlet, až na ty příjmačky a brzké vstávání to bylo fajn.
Teď vám píšu z naší dovolené, na které jsem se sestřenkou jak už jsem vám psala. Dnes kolem 16h jsme se ubytovaly. Bohužel je tu zatím zima a prší, tak doufáme, že bude zítra aspoň trochu lépe. No a dokonce tu topíme, protože je tu celkem zima.. a to mně zima není skoro nikdy.
S mojí brigádou je to snad na dobré cestě, v červenci bych už měla nastupovat, jen nevím přesné datum. Ale těším se na to, budou peníze a aspoň se nebudu celý den válet doma u seriálů.


momentka ze snapchatu.. po příjmačkách

pěkné vstávání


zajímavá obloha


opalovačka


nedělní grilovačka


odměna za příjmačky


nejlepší lahev


páteční outfit


u babičky na zahradě


A na závěr můj nový sestříh

12/6/2015

12. června 2015 v 13:45 | S.K
Doufám, že se máte taky tak dobře jako já. Opaluju se a do toho se snažím trochu učit na příjmačky. Snad se dostanu aspoň někam.. Akorát jsem si odskočila chvilku na notebook a napsat článek. Odpoledne pojedem nakoupit, tak koupíme melouna, na kterej mám šílenlou chuť už tisíc let.
Taky máme konečně vybranou a zarezervovanou dovolenou. Odjíždíme už příští sobotu. Jedeme pěkně do hor, tak tam snad nebude tak šílený vedro jako je tady. Na horách býva vždycky chladněji Thx God.
Můj dnešní oběd :D


8/6/2015

8. června 2015 v 12:02 | S.K |  Diary

Monday

Tak vás zdravím takhle při pondělku. Venku je bouřka a před chvilkou dokonce vypadla eletřina :(. Dopoledne jsem byla něco málo nakoupit a odpoledne se možná vrátí rodiče, jeli totiž na dovolenou a tak jsme se ségrou měly na starost barák a naše domácí mazlíky :D.
Ve čtvrtek, v pátek i v sobotu bylo pěkně, tak jsem se chtěla trošku opálit.. samozřejmě jsem se spálila, ale už nejsem tak červená, ale spíš hnědá. woohoo
Od prvního července mám nástup na brigádu, už se celkem těším. Poslední týden v červen bychom měly se sestřenkou jet na dovolenou, ale ještě přesně nevím kde se ubytujeme a je asi nejvyšší čas si to rozmyslet :D. Doufám, že nám vyjde počasí, aspoň aby nepršelo.. slunce svítit ani nemusí :D.


ve čtvrtek, sestřenka a ségra.. za tu fptku by mě asi zabily :D


zábavička k opalování


můj pes prostě musí ležet na lehátku se mnou :D


pro pobaveníkdyž se jde k babičce na zahradu a je tak milion stupňů


další knížka kterou mám rozečtenou a oblíbený baby lips
selfie z opalování


už nevím co to bylo za den, ale byli jsme na rodinném obědě, tak jsem si zase po delší době vzala šaty


růže na zahradě


takový pokus o vaření


včera jsem se koupala .. a kočka byla v koupelně se mnou :D

2/6/2015

2. června 2015 v 20:06 | S.K |  Diary

Tuesday

Pěkný večer všem, přijde mi divné psát pěkný večer, když je ještě světlo. Zase se vám hlásím od sledování GOT. Už se blížím skoro ke konci a budu muset čekat každý týden na nový díl, ale dnes vyjde v Americe nový díl PLL, takže se neskutečně těším, až budou titulky a já si to budu moct pustit. Ne že bych jim nerozumněla, ale přece jen nerozumím každému slovu a nechci, aby mi něco uniklo.
Dneska jsem vstávala už před sedmou, protože jsem jela zase do města kvůli brigádě. Jsem zvědavá jak to dopadne a doufám, že budu moct co nejdřív nastoupit. Chtěla jsem si taky vyzvednou učebnici, která mi přišla, ale jelikož v té zásilkovně měli ještě zavřeno, tak jsem tam šla odpolednu znovu a aspoň se pěkně prošla. Takže jsem šla dneska třikrát stejnou cestou. Bylo dost horko, ale zase foukal vítr. To člověk pak neví jak se má obléknout. Tak jsem ještě v kabelce táhla něco přes sebe, ale bylo mi to k ničemu.
Ráda bych konečně naplánovala tu naši dovolenou na horách, ale zatím nevím kdy nastoupím na brigádu, tak je těžké něco plánovat. Taky se vůbec nemůžu dokopat k tomu, abych se něco učila na příjmačky, které se mi už blíží. Měla bych si opakovat hlavně gramatiku, ale vůbec se mi do toho nechce. Myslím francouzskou gramatiku a taky anglickou :D.
Dneska mi jde ordinace, vím že je to blbost, ale mě to prostě baví :D. Užívejte zbytek večera :)


fotka z minulého léta