Duben 2015

18/4/2015

18. dubna 2015 v 20:41 | S.K |  Diary

Saturday!

Dnešní sobota byla aktivní, možná až moc, hah. Ráno jsem vstávala cca v 6, což je šíleně brzo, teda aspoň pro mě. Vyjížděli jsme asi v 6:45, takže jsem do sebe ráno hodila jen jogurt. No, jak nejsem ráno zvyklá snídat, tak mi v autě bylo špatně, ale žádné zvracení ! :D. Do Plzně jsme dorazili kolem 9, šli jsme hledat filozofickou fakultu a pak jsme jen seděli v kavárně.
V deset už začaly testy "nanečisto", co vám budu povídat, byli jsme tam jen čtyři. Takže jsem zvědavá kolik se nás sejde na příjmačkách a paní profesorka co tam s náma byla říkala, že se všichni na 100% dostanem, cože mě celkem těší :D. Ale uvidíme :D. Končilo to asi v půl třetí, tak jsem šla k tomu úžasnému obchodnímu centru kde na mě čekali rodiče.. do teď se divím, že jsem se neztratila a došla tam v pořádku. Zaběhla jsem si po "sto letech" do kfc a jelo se domů. Příští sobotu mě to čeká zase, ale jiný předmět, tak jsem zvědavá kolik nás tam bude.
Domů jsme dorazili asi v 17:00 a zítra mám narozky. Wohooo, dárek, a to mobil už jsem dostala, tak se mnou jel dneska do Plzně. V pondělí by mi měl dorazit kryt, tak vám ho pak ukážu.


ráno v kavárně


ten "nejzdravější" oběd


a když jsem se nudila v autě

16/4/2015

16. dubna 2015 v 19:56 | S.K |  Diary

Hello

Pěkný večer všem, dneska to nevidím na nějaké dlouhé rozepisování. Bolí mě hlava.. to asi z toho učení, hah. Zítra už bohužel musím do školy, ale po tom volno se mi moc nechce. Naštěstí tam budu jen do půl dvanácté a pak hůrá domů. Snad bude tak pěkně jako bylo dneska a včera.


dnešní snídaně


jako že every day makeup routine


učím se :(


meow


úžasný sprcháč


pořád si neumím pěkně nalakovat nehty :(


zdravá sváča


nezdravý oběd


a dneska mi zbyl čas i na masku


11/4/2015

11. dubna 2015 v 20:52 | S.K |  Diary

Saturday

Pěkný večer, jak se máte takhle v sobotu večer? Já dneska odpoledne usnula na tři hodiny, vzbudila jsem se ve čtyři, úplnně jsem se lekla kolik je. Takže jsem hned zasedla k učení a seděla jsem u toho asi až do půl sedmé, cože je u mě rekord. Zítra mě to čeká zase. Ach jo :( Ale zítra žádné spaní.
Ve škole je to už celkem pohodička, dopisujeme poslední písemky, uzavírají se známky.. A maturity se blíží. Příští týden mám cvičné příjmačky, tak jsem zvědavá jak to zvládnu. Taky mám příští týden narozeniny, ale nikdy to nijak extra neslavím, jen doma s rodinou. Ve středu a čtvrtek nejdu do školy, ale to už jsem vám možná psala. Takže budu mít celé dva dny na učení maturitní otázek a učení k přijmačkám.Woohoo.. No radši bych šla do školy :D
Teď se dívám na Avengers, nikdy jsem to neviděla a nevím o co tam jde, tak jsem zvědavá jaké to bude.


páteční ohoz


půjčila jsem si od mamky tenhle lak a byla jsem celkem příjemně překvapená jak pěkně vypadá


oblíbené "mazátko" na pusu které skvěle chutná

8/4/2015

8. dubna 2015 v 20:08 | S.K |  Diary

Wednesday

Pěkný večer, vůbec nic nestíhám :D. Ve škole mě to vůbec nebaví, skoro nic tam neděláme. Zítra mám hezky od 7 do 16 a máme se jít i fotit na tablo.. no uvidím jak se mi bude chtít a jestli se ráno stihnu namalovat. Navíc zítra ještě píšeme poslední písemku z angličtiny a jestli půjde na zkoušení.. fuuuuj :D. Naštěstí už je zítra čtvrtek a to už je jen kousíček k pátku, kdy se konečně pořádně vyspím. No a příští týden my maturanti nejdeme dva dny do školy, takže se vyspím a budu mít čas na "milované" maturitní otázky!


6/4/2015

6. dubna 2015 v 19:38 | S.K |  Diary

Monday!

Pěkný večer, tak jak jste strávili dnešek? Bylo to fajn, že jsme nešli do školy, ale zítra už tam bohužel musíme. Měli jsme dnesk menší rodinnou sešlost a musím uznat, že to byla celkem sranda. Vypilo se několik lahví vína a snědla se spousta jídla. Kolem šesté jsme se nějak doplácali domů a smozřejmě jsme zmokli. Nebo to byl spíš sníh?
Teď se dívám na Šéfe, jsem v tom a vůbec nevím kdy si půjdu lehnout. Je mi nějak zle z té čokolády a nevíc mi došel můj mátový čaj :(.
Zítra jdeme do školy naštěstí jen na dvě hodiny, další dvě hodiny máme kino, kam se mi vůbec nechce, ale lepší než sedět ve škole. Po škole mám ještě doučování, takže se domů dohrabu tak v půl třetí, tak si hned pustím další díl Kardashians.velikonoční nadílka.. ta taštička je prostě úžasnáa jak jsem pěkně zmokla


a dnešní vlasy :D

5/4/2015

5. dubna 2015 v 21:37 | S.K |  Diary

Sunday

Pěkný večer, dnešek byl opět ve znamení úklidu, vytřelo se a umyl se zbytek oken. Odpoledne jsem si šla zase lehnout, ano jsem hrozná :D. Kolem páté jsme měli doma zase veselo. Nemohli jsme najít kočku, tak jsme lítali po okolí a hledali ji. No a nakonec byla ve skříni, kam si vlezla a mamka ji tam omylem zavřela.
Večer jsme s mámou a ségrou dělaly vajíčka, sice mě to moc nebavilo, ale snažíme se aspoň trošku dodržovat tradice :D. Taky jsme dělaly salát, který bude zítra na chlebíčky, které máme se ségrou dělat. Fuuuuu, vůbec se mi do toho nechce :(
Teď jsem si dolakovala nehty.. chtěla jsem to nějak "vesele a jarně" :D, tak se to snad nějak vydařilo, dala jsem tam celkem čtyři barvy. Koukám se na Tři veterány, ale jde i Percy Jackson, tak to možná přepnu :D. Ještě si chci natočit vlasy, tak snad nebudu líná.


vaříme se ségrou vajíčka a zeleninu na salát, zeleninu jsme údajně převařily, ale mně se to zdálo pořád hrozně tvrdé :D


mamky výzdoba..hah, lepší než moje


ségry nehty

4/4/2015

4. dubna 2015 v 18:53 | S.K |  Diary

Saturday!

Ahojte, dnešní sobota byla ve znamení jarního úklidu. Koukala jsem, že jsme to měli celkem rychle hotové a už nám zbývají jen okna u mě a ségry v pokoji. Ještě jsem dnes smývala lepidlo z oken, které tam zůstalo od vánočních samolepek... No tak vzteklá jsem už dlouho nebyla a na Vánoce už tam žádné debilní samolepky dávat nebudu. Haha, určitě budu jak se znám.
Odpoledne jsem se nudila nebo jsem spíš byla líná kouknout na učení, takže jsem si prošla a zapsala něco z filozofie co mám k příjmačkám. Když se neučím tak nějak nevím co dělat, jsem hrozná, já vím. Tak jsem si odpledne šla asi na 40 minut lehnout, pak jsem se zasekla u videí na yt, našla jsem si k odběru nějaké nové kanály a pak jsem umírala nad oblečením na stránkách H&M. Včera večer jsem si naštěstí napsala obě slohovky na aj, takže aspoň to :D.
Teď jsem si zapla televizi, piju čaj a večer jdou Piráti z Karibiku, poslední dobou mi přijde, že jdou v televizi celkem fajn filmy/seriály.
Teď úplně kašlu na knížky, které chci přečíst, leží mi tu dvě, tak se na to čtení možá vrhnu ještě dneska. Ale nedivte se mi, když poslední dobou čtu jen věci do školy a pak už toho mám prostě dost! :(


moje skromná velikonoční výzdoba, musím říct, že blbostí/výzdoby na Vánoce mám víc :D


oblíbený lak, který teď nosím.. akorát vůbec nejde odlakovat :(


taková nudná, páteční fotka


takhle teď píšu článek, abych viděla na televizi :D

miláček můj

Snad jste si všimli, jaké jsem uplácala nové záhlaví, od toho starého se to sice moc neliší, ale aspoň něco. Vůbec se mi tu ty fotky nezobrazují, ale publikovat by se snad měly. Doufám že to zítra už půjde dobře :(

3/4/2015

3. dubna 2015 v 10:00 | S.K |  Fashion/Shopping

Kylie Jenner

Kylie je moje druhá nejoblíbenější, hned po Khloe, ze všech Kardashians/Jenners. Moc se mi líbí jak se obléká a jak si líčí ty rty, ach. Kdo by to neznal, že?

2/4/2015 II.

2. dubna 2015 v 20:59 | S.K |  Diary

Let it snow!

Zdravím vás od ordinace.. poslední dobou mě to moc nebaví, ale nic lepšího prostě nedávaj :D. Opět nám tu sněží, kde byl ten sníh o Vánoce? Hlavně, že teď v dubnu sněží, faaaaakt super.
Dnešek jsem strávila učením, taky jsem vyprala nějaké prádlo a zítra mě to čeká zas. Dokonce jsme s mamkou a ségrou upekly dva beránky, jeden se sice moc nevyvedl, ale ten druhý je pěkný :D. Ale venku to na Velikonoce moc nevypadá.
Kromě učení, jsem si dneska dokonce dala yogu, sice jen chvilku, ale umírala jsem i tak :D. Jo a taky jsme se ségrou koukaly na Simpsonovi, nic zajímavého, že?
dnešní svačina k učení, rozkrájela jsem 3 kiwi a nějaké nebylo vůbec dobré, bylo šílení tvrdé a až moc kyselé :(

2/4/2015

2. dubna 2015 v 11:26 | S.K |  Fashion/Shopping

New in!Věci na jaro, co jsem si pořídila v březnu mi jsou teď celkem k ničemu. Nevím jak u vás, ale u nás padá sníh :(Potřebovala jsem nějakou jarná bundu, jelikož jsem žádnou neměla. A myslím, že v džínové by mi ještě byla zima. Mám tuhle obyčejnou parku, snad to nezývám správně :D .. je z takka a díky slevě nebyla ani tolik drahá. Ale jak už jsem psala, tak ji teď moc neunosím, protože se do sněhu prostě nehodí :( :D


Obyčejné bílé tenisky. Ty z minulého roku už prostě nebyly tolik bílé :D. Taktéž mi jsou do sněhu k ničemu, takže mi nezbývá nic jiného než vytáhnou kozačky.

Poslední jsou tyhle tepláko/kalhoty z h&m. Jsou hrozně pohodlné a příjemné na tělo.. Už mám i celkem vymyšleno co k nim budu nosit a nejspíš si je vezmu i do školy.
To je všechno.. podprsenku se mi fotit vážně nechtělo :D. Dnes napíšu ještě jeden článek, ale ten bude až večer. Mám totiž učící odpoledne :(