Listopad 2014

26/11/2014

26. listopadu 2014 v 20:01 | S.K

Hello

Pěkný večer, ozývám se vám z obýváku, protože je to jediné místo, kde je pořádně teplo. Jelikož mám na spaní raději chladno, tak nechci, aby se v mém pokoji topilo.
Zima už nám konečně pořádně začala, vždycky jsem v hrozném šoku, jaká je zima, když vylezu z auta a mám jít těch pár kroků do školy.. a ještě když je to v půl sedmé. Taky si potřebuju koupit rukovice.. už jsem si je vyhlídla a tak doufám, že je tam budou mít nebo si prostě půjčím mamky kožené černé rukavice, které miluju.. a ona je stejně nenosí :D.


Už jsme se setřenkou napekly perníčky a ještě nám jich zbývá dost.. a pak ještě to zdobení, to ze srdce nesnášim, protože mi to prostě nejde.


V úterý (bylo to vůbec úterý?) jsme se jeli se třídou podívat do muzea..a to do Prahy.Chtěla jsem si zajít do Coste coffe na perníkové latté, ale to bohužel neměli, tak jsem si dala pralinkové a prostě mňam. Celý den nám ale hrozně pršelo, takže jsem přišla domů celé zmrzlá a zmoklá.

Ve škole je to teď šílené, mám nervy z maturity a nemůžu se dočkat vánočních prázdnin. Doufám, že tenhle rok napadné aspoň nějaký sníh aspoň na těch horách, protože minulý rok tam nebylo skoro nic.
Přežijte školu a snad nám to do pátku uteče.


Xx

16/11/2014

16. listopadu 2014 v 22:45

Sunday


Pěkný večer všem, píšu to už po třetí ajestli to nepůjde teď, tak už na to kašlu. Dnešek byl vyčerpávající, dělali jsem předvánoční úklid kuchyně.. strávila jsem tam asi 2 hodiny. Pak jsem také dělala čtenářský deník.. celkem mě děsí kolik se toho k té maturitě musím učit :D. Zítra mě čeká taky učení a mám pocit že vůbec nic nestíhám.
Nalepovací řasy mám z aukra, ale na ebay je seženete levněji. Lepidlo mám z DM, ale štve mě, že je černé, jinak je fajn.

Čekala jsem, že ta aplikace bude horší, ale na poprvé se mi to celkem povedlo. S pinzetou je to jednodušší, někde jsem četla, že můžete pás řas rozstřihnout napůl, ale to jsem zatím nezkoušela.


Úplně obyčejný "oční odličovač"? Byl za dobrou cenu a vyhovuje mi. Dříve jsem to odličování nějak pořádně neřešila, ale asi stárnu :D.
Tuhle úžasnou svíčku jsem objevila v albertu. Provoní celý pokoj, cejtím v tom vanilku a ještě něco.. perníčky? Prostě neumím popisovat vůně, ale to asi nikdo. Ještě tam mají červenou a ta má vonit jako punč, tak si pro ni v nejbližší době zajdu. Pak měli ještě obyčejnou vanilku a nějakou bíllou, ale ta mi vůbec nevoněla.


Dobrou noc Xx

11/11/2014

11. listopadu 2014 v 15:26 | S.K |  Diary

Tuesday

______________________________________________________________________________________________________________
Pěkné odpoledne všem. Nevím proč, ale jsem neskutečně unavená a to jsem měla jen do půl dvanácté. Dárky pro rodiče už mám doma, ostatní mám vymyšlené, stačí je jen koupit/objednat. Dokonce už mám i dva balicí papíry :D, jeden super cute a jeden normální.
Štve mě, že je pořád teplo a sněhu se asi tenhle rok.. aspoň teda tady u nás (nevím jak na horách) asi nedočkáme. Vždycky se na něj těším jako malá a pak stejně ani nenasněží :D.


Tyhle ozdoby jsem si prostě musela koupit :D a ty rolničky tam.. ach

A tady ty nejvoněvější svíčky.. čokoláda a vanilka. Bohužel mi už skoro došly, ale mám koupenou jinou, ale tu vám ukážu až příště


Dneska to bylo takové kratší, ale bohužel se musím jít učit.. určitě tušíte jak mooooooc se mi chce. Nicméně dneska jsem předpřipravila nějaké ty nákupy za listopad. Tak přežijte konec týdne a zítra mi držte palce, protože mám od 7 a nevím jestli to zvládnu. Hah :D

4/11/2014

4. listopadu 2014 v 20:06 | S.K |  Diary

Tuesday

______________________________________________________________________________________________________________
Pěkný listopadový večer všem, hoří mi tu vanilková svíčka (do které jsem se zamilovala), piju mátový čaj a chystám se do postele usínat během filmu. Dneska jsem si do telefonu stáhla vánoční album Taylor Swift, dříve jsem ji moc ráda neměla, ale poslední dobou jsem si oblíbila její písničky a tak jsem teda sáhla i po vánočním albu. Jsem moc zvědavá na to její nové album, ale bohužel jsem ho zatím nikde nenašla, na youtube je, ale díky autorským právům nefunguje.
Dnes mi konečně dorazil první dárek, tak pro něj zítra musím na poštu, kde většinou bývá fronta a vůbec se mi tam nechce. A to bych to nebyla já... ano vím, že je ještě brzo, ale neudržela jsem se a koupila hrozně roztomilý balicí papír.
Nevím jestli jsem vám to se už psala, ale mám nový kabát, který naprosto miluju. Myslím že je ještě celkem dost teplo.. nebo je teplo jen mně :D, a tak ho zatím nosím porozeplý a neberu si ani šálu. Prosím prosím, ať už se ochladí!

Je to focené v pondělí, nemáte tam můj obličej, protože jsem se ráno nestihla namalovat.. ano takhle to vypadá, když brzo ráno jedete na odběr krve a nevíte v kolik přesně máte odjíždět.. a ještě aby toho nebylo málo, zůstanete v posteli o deset minut déle. Pro lepší představu ještě dávám fotku ze stránek.


Čtu, čteš, čteme..

Na časopis L'amour jsem četla fajnové recenze, ale na první prolistování mě moc nezaujal, protože jsou tam více článků než "obrázků" oblečení a kosmetiky, ale našla jsem tam své a začetla se, můžu jen doporučit. A navíc ta cena, myslím, že takový časopisů už moc není. Obálka je moc pěkná, ale přijde mi spíše jarná než na podzim.
Knížka Villette je hrozně fajn, je to historický román od známé autorky Charlotte Brontëové, její knížky a knížky její sestry Emily prostě miluju, což jste si možná na blogu všimli.. a nemusíte mi připomínat, že bych měla spíš číst povinnou četbu :(.
Já si namažu ručky a utíkám do postele... na tu limitku krémů na ruce od essence čekám jako na smilování, protože můj kakaový krém mi už pomalu, ale jistě dochází.

1/11/2014

1. listopadu 2014 v 13:31 | S.K |  Diary

Hello November

____________________________________________________________________________________________________________
Pěkné odpoledne, to už tu máme vážně listopad?! Včera byl Halloween, který se u nás bohužel neslaví. Nešla jsem ani na žádnou halloweenskou party, protože o žádné u nás nevím. A kdybyste to nevěděli, tak Halloween pochází z Evropy a ne z
Ameriky jak si většina myslí. Když už jsme u halloweenu... vůbec nevím jak je to s halloweenským pll dílem, myslela jsem že bude, ale stáhle ho nikde nemůžu najít, což mě dost štve. Teď jsem mluvila s mamkou (taky sleduje PLL hah) a další díl mý být až v prosinci a bude vánoční/halloweenský, to nemůžou udělat jeden vánoční a jeden halloweenský? Grr
A protože už je listopad, tak vám můžu napsat, že už máme se sestrou dárky pro mamku i taťku, jsou objednané a v pondělí nebo úterý už snad dorazí. Myslím, že je to dost orginální a bude se jim to líbit, mamka už ví o co jde, protože jsem ji říkala, že to objednáváme tátovi a jí se to taky líbilo, takže další den jsem objednávala i pro ni.
Dnes jsem ráno vstávala už v 8, protože jsme s mamkou jely nakupovat a podívat se po šatech na maturák. Původně jsem si je chtěla kupovat, ale taky jsem si chtěla vyzkoušet různé střihy, abych věděla jak v tom vůbec vypadám. Nakonec budu mít šaty půjčené, hned jak jsem je viděla, věděla jsem že jsou to ty pravé :D. Dělají mi pěknou postavu, což se divím a jsou tmavě modré a celkem jednoduché. Veděla jsem, že nechci ty obrovské šaty ve kterých vypadáte jako cupcake nebo jako kdyby vás pozvracel jednorožec.