Srpen 2014

23/8/2014

23. srpna 2014 v 8:51 | S.K |  Diary

Saturday

_____________________________________________________________________________________________________________

Pěkné dopoledne všem. Hlásím se vám z Bulharska.
Jelikož je zatím zataženo a nejdeme na pláž tak jsem se dokopala k napsání článku... snad půjde zveřejnit, protože u nás v pokoji je slabá wifi.
Zítra už odlétáme a dokonce pro vás mám natočená nějaká videa. Budu točit ještě dneska asi asi i zítra. Taky mám spoustu fotek, tak to pak nějak celé poskládám, sestříhám a do konce prázdnin snad publikuju. Ale nevím jestli už to nebude trochu pozdě, protože všichni už točí BACK TO SCHOOL a k tomu jsem se ani ještě nedostala.


17/8/2014

17. srpna 2014 v 10:29 | S.K |  Diary

Sunday

_____________________________________________________________________________________________________________

Ahojte, tak dneska už konečně odlétáme. Naštěstí už mám vše zabalené :D.. kromě toho nejdůležitějšího - notebook a foťák :D. Už se těším do letadla, letím po 3., takže žádnej stres. Jen doufám, že tam bude pěkně a nebude pršet. Tady je zatím pěkně..tak snad bude pěkně i tam. A přijde mi, že si s sebou beru hrozně málo věcí! :D
Na fotkách rozhoně není všechno co si s sebou beru :D:D

15/8/2014

15. srpna 2014 v 19:48 | S.K |  Fashion/Shopping
Ahojte, tak jsem tu s dalším článkem. Hah, překvapuju sama sebe. Dnes nám tu celý den prší a je celkem zima. Byli jsme dokoupit pár posledních věcí a dokonce jsem vám to i nafotila. Nevím jestli se botky budou líbit všem :D.
V neděli už letíme a já ani nejsem nervózní. Mám připraveno pár věcí co si s sebou budu brát, ale vůbec nevím kdy to zabalím :D. Jak se znám tak budu balit až v neděli.

14/8/2014

14. srpna 2014 v 21:16 | S.K |  Diary

Srpen. Ne.

_____________________________________________________________________________________________________________

Pěkný večer všem. Bohužel nám pomalu končí prázdniny. V neděli odlétám do Bulharska a až se vrátím tak už budu mít jen týden volna :(:(
Už pomalu sháním nové učebnice.. a ta naše inteligentní škola po nás chce učebnice, které už se nevyrábí. Jak skvělé. Zítra jedeme na poslední nákupy před dovolenou, taky si ještě musím pár věcí vyprat a začít balit. Nesnáším balení. Ještě k tomu mi vůbec nefunguje mobil.
Nechápu jak se někdo může těšit do školy :D! Ok, doma se nudim.. . ale je lepší nudim se doma než ve škole. Budu se snažit zase psát častěji a možná v Bulharsku i něco natočím.. točím ráda, ale nenávidím to stříhání :(