Červenec 2014

27/7/2014

27. července 2014 v 13:42 | S.K |  Diary

Hello!

______________________________________________________________________________________________________________

Ahojte, hlásím se vám z hor. Bohužel teď prší, tak jen ležíme/sedíme v posteli a jsme na internetu, bohužel je ten internet hrozně pomalej a já z toho mám tak akorát nervy! :D
Jinak nic u mě nového není, občas brigádničim, ale moc práce není. Mám nějaké nové oblečení a kosmetiku, tak vám nafotín.. teda až budu doma :D.
Dneska jsme byli na obědě a kouknout se v centru, ale pak začla bouřka :D

bohužel mi ta fotka nejde otočit :(10/7/2014

10. července 2014 v 21:39 | S.K |  Your body your choice

Dnešní jídelníček

______________________________________________________________________________________________________________

Pěkný večer, dneska jsem vám nafotila co jsem celý den jedla, chybí tam snídaně, jelikože jsem vstávala až ve 12. Ooops..


Diet b!tch 7/7/2014

7. července 2014 v 21:48 | S.K |  Your body your choice

Sacharidové vlny!

Jelikož jsem úplný začátečník a nevím jestli se pro mě tahle dieta hodí.. ale zkusit se má vše. Jde prostě o to, že postupně zvyšujete počet sacharidů. Nebudu vám sem dávat jídelníček, protože je prostě všude po internetu :D, je i více variant, stačí si prostě vybrat tu co vám bude vyhovovat. Někde jsem také četla, že se při této dietě nemusí cvičit. Já dneska necvičila a ani nevím jestli budu cvičit zítra, možná se k tomu dokopu. To byl takový ten úvod.. tenhle článek zveřejním až budu mít po dietě, každý den budu psát, jestli jsem dodržela atd. :D
takže pro dnešek..

Pondělí

Dnešní jídelníček jsem dodržela, až na to, že jsem vynechala odpolední svačinu, jelikož jsem pozdě obědvala. Snažím se jíst po 3 hodinách. Překvapilo mě, že jsou v každém dni druhé večeře. Dneska jsem si tu druhou večeři vzala.. on je to stejně jen tuňák ve vlastné šťávě a nic k tomu ! :D Chvílema jsem se mohla ukousat hlady a šla to radši zaspat, ale stejně jsem šíleně unavená, protože do sebe prostě cpu jen sacharidy. Tak se s vámi podělím o to, co jsem dnes jedla, ale nebudu to tu psát každý den, protože se to opakuje :D, jen se zvyšují dávky. K snídani jsem měla mít 5 vajec a z toho 4 bílky a jedno celé. Ale já si dala vajíčka jen 3, protože mi to prostě stačí. K dopolední svačině jsem měla sýr cottage.. čekala jsem, že mi vůbec chutnat nebude, ale prostě mňam. K obědu jsem měla kuřecí prso, mělo být 200g, ale já měla něco kolem 100g a k tomu 1 plátek řýžového chlebíčku.. rýžové chlebíčky jsou sice nic moc, ale na zaplácnutí žaludku jsou dobré. Odpolední svačinu jsem vynechala. K večeři jsem měla opět kuřecí prso a rýžový chlabíček, měla jsem mít i dušenou zeleninu, ale na tu jsem zapomněla.. a k druhé večeři toho tuňáka. A celý den piju vodu s citronem. Také jsem absolovoala svůj první zdravý nákup.. to nakupování mě asi na té dietě baví nejvíc :D
Doufám, že si celý tenhle článek přečte aspoň někdo a nepíšu se s tim zbytečně :(:(!!

Úterý

Mám za sebou další úspěšný den diety. Nebudu vám vypisovat co všechno jsem dnes jedla, je to fakt pořád to samé! :D
Na příští týden si vypíšu jiný jídelníček.. ten už bude z mé hlavy a nebude se pořád opakovat to samé, protože mi tohle už leze krkem a to je teprve úterý. Zítra už si konečně budu moct dát rejži ♥. Jinak jsem dneska nešla ani odpoledne spát a jsem šíleně unavená... hah, to mám z té diety určitě. :D Dneska jsem se taky vážila a hrozně jsem se lekla, váha příšerná.. tak snad to v neděli bude lepší.

Středa

Tak dnešek jsem zvládla. Konečně jsem si mohlá dát rejži.. takhle jsem se snad nikdy na rejži netěšila! :D Když pořád jíte to samé, tak je to pak příjemná změna. A hádejte co? Zítra mám rejži taky ♥. Už si sestavuju jídelníček na příští týden a bude se maximálně lišit od tohohle, protože se mi z toho co jím už dneska ráno chtělo zvracet.. a to fakt nekecám.

Čtvrtek + Pátek

Tyhle dva dny sepíšu prostě k sobě :D. Jím nějak málo, kašlu na svačiny.. a proč?? Je hrozné vedro a jsem ráda, že si dám oběd a večeři. Ale myslím, že už mi z rejže a kuřecího hrabe :D:(


Sobota + Neděle

Tyhle dva dny.. vím, je to špatně a nemělo by se to, jsme prostě jedla jen jedno jídlo za den. Bylo prostě hrozné horko a navíc, jak to říct :D jsem měla své dny, takže se mi s tou hroznou bolestí břicha a žáným paralenem nechtělo jíst vůbec.

Závěr

Nebudu vám rozhodně psát kolik vážím :D, ale zhubla jsem.. když to zaokrouhlíme 3 kila za týden.


pro pobavení :D!Totally me.

1.7. 2014

1. července 2014 v 21:45 | S.K |  Diary

Tuesday

_______________________________________________________________________________________________

Pěkný večer, dneska jsem opět řídila a byla jsem dokonce pochválena. :D Ségra se sice při mém řízení trochu bála.. ale to se vsákne. Byly jsme se ségrou u sestřenky a asi kolem 8 jsem dorazila domů. Jinak jsem šíleně unavená a myslela jsem, že se nedokopu ani ke článku :D. Zítra se konečně kouknu na Teen Wolf a mají být i PLL, tak se mám na co těšit.
Jinak nevím co se svým prázdninovým životem. Zatím brigádničim - pomáhám dědovi přepisovat revize.. prostě psaní do počítače :D. A nevím jestli už se vrátit domů, otec mě totiž stále sere a to s nim ani nebydlim!!!! :D No uvidíme.. možná bych se mohla vrátit až bude sestra na táboře, abych měla barák pro sebe a taky abych tam byla se pejsánkem, kterej mi chybí nejvíc.

Embedded image permalink
sestřenky úžasnej Jack ♥ (a moje tlusté nohy :D)