Červen 2014

30.6. 2014 II.

30. června 2014 v 21:58 | S.K |  Diary

Tired :(

_______________________________________________________________________________________________________________
Lepší nadpis mě prostě nenapadl.
Tak jak se dneska máte? Dneska jsem byla něco málo pokoupit ve městě a taky jsem se šla podívat na žabky, ale žádné mě nijak nenatchly. Takže jsem si koupila jen korektor. Hrozně mě štve to počasí!!! Odpoledne celkem svítilo sluníčko, tak jsem vzala plavky, vytáhla lehátko a na zahradě jsem se osprchovala. No a potom si slunce milostivě zaleze a já tam málem umrzla.
Chci jít dneska dřív spát.. zdravý životní styl a tak. Pochybuju, že usnu dřív jak ve 12 :D. Zítra bych měla jet k sestřence a měla bych řídit!! Dneska jsem se byla taky projet.. ne sama, to bych ještě nezvládla :D. Prostě.. nesnáším rozjíždění se v kopci :D! Takže mi to dvakrát chcíplo.. naštěstí jen na vesnici kde nidko nebyl.

Embedded image permalink a jedna starší fotka :D

30.6. 2014

30. června 2014 v 21:49 | S.K |  Fashion/Shopping

Wishlist! Summer 2014

Mám pro vás můj aktuální wishlist, není tam moc věcí :D , je to prostě to co potřebuju aktuálně nejvíc.A fashion look from June 2014 featuring By Malene Birger skirts, Lisa Marie Fernandez bikinis and Milly bikinis. Browse and shop related looks.
1. sluneční brýle - vůbec nemám představu jestli tyhle nebo tyhle :D
2. klobouk - do těhlech klobouků jsem se zamilovala :(
3. plavky - je mi jasné, že ty s tím černým okrajem u nás neseženu, ale jsou prostě dokonalý že jo???
4. žabky - ty co mám teď jsou už v celkem hrozném stavu
5. řasenka - nejspíš budu mít přesně tuhle, dokonce jí teď majá ve slevě :D
6. bb cream - na léto prostě lepší než makeup
7. tvářenka - mám jen jednu :( :( :(29.6.2014

29. června 2014 v 21:23 | S.K |  Diary

Hello

________________________________________________________________________________________________________________

Pěkný večer, snad máte lepší náladu než já. Hah. Ale nebudu to tady rozebírat a radši vám řeknu/napíšu co pro vás chystám za články. Od zítřka zkouším novou dietu, zatím vám neřeknu jakou, ale přesně za týden v pondělí očekávejte mé pocity, ten jídelníček atp. Držte mi palce, abych to vydržela :D.
Dneska jsem taky udělala aktuální wishlist, tak vám ho sem zítra dám. Taky vám sepíšu nějaké recenze na knížky co jsem teď přečetla a nějaký typy na filmy.
Dneska jsem se byla projet na kole, a dokonce jsem si vytiskla seznam povinné četby. Jop, opravdu se o ty prázdniny nudím. Prostě čekám až bude lepší počasí no :D.Nějaké ty inspirativní obrázky

27/6/2014

27. června 2014 v 21:18 | S.K |  Diary

...

_______________________________________________________________________________________________________________
Tak jsme dneska všichni přežili vysvědčení a začínají nám prázdniny/nuda(?). Mám tu po levé ruce lahev coly a koukám na staré díly hotelu paradise... Joo, fakt trapnej program.
Už to chce vážně tu brigádu, jelikož potřebuju hrozně moc věcí.. řasenku, boty, sluneční brýle, plavky, sukni a mohla bych pokračovat :D.
Tenhle článek je opravdu nudný, ale nemám co jiného dělat než vám sdělovat kraviny :(

summer | Tumblr

26.6.2014

26. června 2014 v 22:00 | S.K |  Diary

Hello!!!

_______________________________________________________________________________________________________________

Nevím jestli tyhle sračky budete chtít číst.
Pěkně vás zdravím. Zítra tu máme vysvědčení a já mám opět chuť začít psát na blog. Moje vysvědčení bude příšerné, jako každý rok co jsem na gymplu, ale pochybuju, že vás to zajímá. Mě osobně by to asi nezajímalo, ale každý jsme jiný.. všichni stejní? omg
Tak jak začít. Co je u mě nového? Snažila jsem se, vážně jsem se snažila najít si přítele, ale zjistila jsem že to asi vážně nemá cenu a opravdu počkám na Nialla (hahahahaha). Víte jak se říká.. nevím to přesně. "Všichni kluci nejsou stejní, každý je hajzl v něčem jiném"..Ooooo ano je to pravda, vážení a milí. Nebo spíš vážené a milé? Pochybuju, že to tu čte nějaký kluk. Závěr? Budu raději sama a dělat to co mě baví, nakupovat, psát sračky, které nikdo nečte na blog, trávit čas s kámoškama a prostě a jednoduše dělat kraviny a chovat se jako totální ****. Víte co mě ale dostává nejvíc? Když si nechutnej odpornej a slizskej kluk myslí, že o něj stojí všechny holky. Wake up, kámo.
To by bylo asi tak vše. Kluci/Muži/Páni mě jednoduše serou. Aloha.
Co dalšího? Rozhádala jsem se s rodičema a bydlím u prarodičů. Neptejte se, naše rodina je komplikovaná až na půdu. Lol What?!
A co plánuju? Jít na brigádu a pak utrácet za tetování, boty, oblečení, pití, jídlo, cigára. Woohooo A hlavně si opálit zadek, tak prosím ať slunce svítí.
Pokud jste to přečetli až do konce, máte u mě pusinku! ♥


I don't ever wanna fall in love anymore.