Duben 2014

17/4/2014

17. dubna 2014 v 20:00 | S.K

Trip!

aneb pokus o první vlog!

Konečně jsem se dokopala ke stříhání. Ve videu nemluvím a ani na mě není detilní záběr :D, jelikož jsem vypadala prostě jako strašidlo. Vydali jsme se s rodinou na náš místní kopec a já při cestě nahoru málem umřela :( :D ale přežila jsem a natáčet mě napadlo až nahoře, jen abyste si nemysleli že to mám nějak pomícháné?:D


13/4/2014

13. dubna 2014 v 21:53 | S.K |  Diary
Ahojte, tak tu máme zase neděli. Dneska jsem byli na oslavě u sestřenky a ještě jsem si naplánovali něco na příští týden :D.
Taky chceme společně sehnat nějakou brigádu, tak nám držte palce.
Zítra se mi vůbec nechce do školy, ale jdu naštěstí jen do středy.. pak máme volno, takže už konečně sestříhám to video!!! A už mám nápad na další 2! Jedno se ségrou, ale to už jsem vám asi psala a to další bude překvapení :D. Koukala jsem se na xfaktor.. no :D, raději se nebudu vyjadřovat a teď už jen čekám než mi začne AHS.

12/4/2014

12. dubna 2014 v 22:03 | S.K |  Your body your choice

Spring

Ahojte, přišel čas, abych zase napsala článek to téhle rubriky. Začala jsem jezdit na kole.. sice ne žádné velké kopce, ale minule to teda kopec byl a já si myslela, že na něm umřu, ale nekonec jsem to vyjela! A to jsem si myslela, že se na to vykašlu. Taky jsem omezila školní automaty a utrácím míň za jídlo, ale to bude tím, že na něco šetřím :D a to se dozvíte zase v jiném článku.
Taky chodím ze školy pěšky, jelikož je venku už fakt hezky, a proto i to kolo :D. Nevím co bych vám se dále psala, ale jám taky tuňáky.. přesně od rio mare. Mají buď obyč nebo s bylinkama, citronem, ve vlastní šťávě.. :D Prostě mňam!
Tak vám sem dám pár těch inspirativních obrázků z weheartit.... a musím vám říct, že se hrozně těším až bude sezona melounů!

Watermelon

Saaaalad 😍😍😍

Nice dinner

Milk

Good sandwich

10/4/2014

10. dubna 2014 v 16:38 | S.K |  Diary
Ahojte, tak jsem tu opět s článkem. Bohužel nemám v notebooku žádné nové fotky, tak si musíte počkat do zítra :D.
Zítra mám jen 2 hodiny a pak autoškolu, ale to už jsem vám nesjpíš psala. Teď si asi zalezu do postele a budu se těšit na víkend :D. Příští týden jdeme jen pondělí, úterý a středa a pak máme až do úterka volno. Ani nevíte jak se těším, ale v tom volnu se asi budu učit teorii :D:D.
Zítra čekejte 2 obsáhlejší články a snad už se dokopu ke stríhání toho videa!
Šíleně mě štve počasí, je celkem zima takže baleríny nebyly dneska dobrou volbou :(. Snad bude na Velikonoce pěkně.Memories 💕

9/4/2014

9. dubna 2014 v 19:31 | S.K
Nestíhám. Blíží se mi závěrečky v autoškole a maximálně se bojím. Škola taky nic moc, ale dělám co se dá! Video se pokusím sestříhat zítra ráno.. pokud teda vstanu, ale moc šancí tomu nedávám :D. Nebo bych se taky na stříhání mohla vrhnout v pátek.
Dnešek byl celkem v pohodě, až na biologii :D, ale to prostě není můj obor. Musím se pochválit.. jde mi teď matika, ale moje úspěchy v matice asi brzo skončí, protože bereme novou látku. Zítra mám bohužel odpoledku a vůbec se mi tam nechce, zbytečně odsezené 2 hodiny. V pátek mám autoškolu a celkem se i těším.Lol

6/4/2014

6. dubna 2014 v 15:43 | S.K |  Diary

Sunday!

Ahojte, tak tu máme neděli a zítra to odporné pondělí, ale berme to pozitivně.. je hezky, slunce svítí a všichni jsou šťastní :D.
Já se musím učit nějaké ty otázky.. autoškola no :D. Taky se potřebuju na středu naučit biologii, ale nevím jestli se k tomu dostanu. Dneska máme jet s mamkou na výlet na kolech.. měly jsme sice jet v pátek, ale to nějak nevyšlo :D.
Mám pro vás natočené další video, které bude asi v úterý?! No prostě příští týden. V komentářích a i já jsem si toho všimla, že si v těch videích pořád upravuju vlasy!! :D Nedělám to schválně.. já o tom ani pořádně nevím, tak se příště budu soustředit a na ty vlasy ani nešáhnu!


4/4/2014

4. dubna 2014 v 21:54 | S.K |  Fashion/Shopping

Spring Haul!

Pěkný večer, dnes pro vás mám další video, tentokrát spring haul - co jsem si nakoupila na jaro a s nákupama samozřejmě nekončím! :D


3/4/2014

3. dubna 2014 v 20:49 | S.K |  Diary

Hello April!


Pěkný večer, konečně tu jsem s dalším článkem. Hlásím, že video je natočené a brzo bude i na yt. Všechno je při starém... dělám autoškolu a závěrečky už se mi blíží a bojím se čím dál tím víc. Školu tak nějak zvládám, ale žádná sláva :D
Dnešek byl fajn, odpadly mi nějaké hodiny, měla jsem autoškolu a bylo hezky, ale teď nám tu šíleně prší.
Zítra vůbec nejdu do školy.. věřte tomu nebo ne, ale všechno mi odpadá :D. Teď se jen dívám na ordinaci a asi půjdu pozdě spát :D