Březen 2014

26/3/2014

26. března 2014 v 19:22 | S.K |  Diary

Wednesday!

Ahojte, konečně tu máme středu. Dneska jsem byla opět řídit a myslím, že už mi to celkem jde.. až na to že jsem 4x překročila rychlost :D. V pátek budu nejspíš ( čtěte určitě) točit video - Spring haul - kosmetiku a oblečení, tak se těště.
Pak bych vás chtěla požádat o nějaké nápady na články případně videa.. prosím do komentářů :)
Také bych moc chtěla poděkovat všem, kdo sem chodí a nebo můj blog i někde sdílí Velké díky!


25/3/2014

25. března 2014 v 21:22 | S.K |  Diary
Pěkný večer, jsem celkem unavená tak to vezmu jen tak okrajově. Ve škole to byla klasika nuda.. byla jsem ospalá a chtěla domu :D. Jak jinak, že? Pak jsem jeli na menší nákupy a vše uvidíte ve videu, které natočím co nejdříve :D.


22/3/2014

23. března 2014 v 12:31 | S.K |  Diary

Sunday!


Ahojte, tak jsem se konečně dokopala k článku :D. Video by mělo být v nejbližší době :)
Konec týdne byla nuda.. měla jsem autoškolu a tak, ale v pátek jsme jeli ke Kat :D, její mamka měla narozky a my s Kat vyrazily ven. Bylo to hrozně super a asi miluju melounovou vodku :D, vážně jsem nic lepšího nepila.
Druhý den mě trochu bolela hlava a ještě se u nás doma muselo ukílzet, takže asi chápete jakou jsem měla radost.
Dneska mě bohužel čeká učení :(, mám být zkoušená, takže bych zítra do té školy nejradši nešla :D

A raději se ani neptejte jak dopadlo lepení řas :D, jedna se povedla nalepit úplně skvěle a ta druhá neeee :(. Tak příště :D
18/3/2014

18. března 2014 v 18:13 | S.K |  Diary

Hey

______________________________________________________________________________________________________________

Ahojte, chtěla jsem napsat už včera, ale přemohla mě lenost :(. Nic nového u mě není, zítra mám autoškolu a mám docela strach, tak snad to nebude tak hrozné. Dnešek byl fajn, ve škole jsem byla jen na 4 hodiny a zítra jdu na 5.
Už bych chtěla natočit video, ale čekám až mi přijdou boty :D:D. Byla jsem taky na menších nákupech v rossmanu.. nesnáším se za to! :D Nevím co jiného bych vám sem psala.. nic zajímavého nedělám :D.


16/3/2014

16. března 2014 v 21:07 | S.K |  Diary

Hellooooo

Tak jak se máte? Já se mám přecpaně, unaveně a už nechci vidět rum. Tátova oslava byla fajn, ale s holkama jsme odpadly už ve 2, což je velice divné :D. Co bych vám tak ještě napsala.. no víkend rozhodně nebyl odpočinkový, takže nemám ani video, většinu času jsme trávily vařením, děláním chlebíčků a tak :D. Dokonce jsme pekli 2 dorty.
Nevím proč ale zase mě šíleně bolí záda :(
Zítra mám do půl šesté autoškolu, takže budu doma po šesté, ale ani mi to nevadí, protože na úterý nejspíš nic nemáme. Teď se dívám na X-factor, protože nic lepšího nedávaj :(:(:(:(. Pána prstenů fakt nemusim :D
13/3/2014

13. března 2014 v 20:34 | S.K |  Diary

Room details

___________________________________________________________________________________________________________________

Ahojte, dneska pro vás mám pár detailů z mého pokoje. Vůbec nevím kdy, ale někdy by mělo být i room tour! :D

11/3/2014

11. března 2014 v 20:35 | S.K |  Diary
Pěkný večer, dnešek byl horzně fajn. Ve škole jsem byla 4 hodiny a navíc bylo hrozně krásně a domu jsem šla jen v tričku. Jinak asi nic nového. Na příští týden chystám ten spring haul a začnu si připravovat článek, který zveřejním nejspíš zítra.
Zítra mám autoškolu, tak ať to přežiju. Doma budu brzo, mám jen do půl jedný, do půl druhý budu jezdit a pak hurá domů :D!
Teď se jen dívám na ordinaci a asi půjdu pozdě spát :D

10/3/2014

10. března 2014 v 19:34 | S.K |  Diary

Sisters tag!

_______________________________________________________________________________________________________9/3/2014

9. března 2014 v 13:01 | S.K |  Diary
Tak jak jste si užili víkend? Sobota byla hrozně fajn, ale s Kat jsme byly moc moc moc líné a nemáme ani video a ani jednu fotku, což je u nás velice divné. Příští týden to napravíme.. táta totiž dodatečně slaví narozky tak u nás bude moc moc moc lidí.
Zítra mám autoškolu - teorii a mám to místo těláku, takže aspoň jedna dobrá zpráva. Mám jedno video připravené.. jen ho sestříhat, ale to už jsem vám možná psala a pak mám také připravený jeden větší článek.
Dneska je u nás fakt nádherně.. svíti slunce na obloze žádný mrak, ale já jsem bohužel doma. Jsem unavená a taky bych se měla učit, ale nevím jestli se k tomu dokopu :D!


7/3/2014

7. března 2014 v 21:21 | S.K |  Diary
Ahojte, návštěvnost šla pěkně rychle dolů a je to tím, že jsem pěkně líná, ale především utahaná. Poslední tři dny jsem vždycky dorazila domů až v 6 a to se akorát rozvalím u notebooku a nejsem schopná nic dělat... škola, autoškola mě vyčerpávají :D, dneska jsem měla druhou jízdu dokonce jsem jela přes 90 :D. Ke konci mi to řazení už docela šlo, ale ještě se musím učit předpisy :( :D.
Dneska jsem natočila video a prozradím vám, že je to video se ségrou :D, zítra mi přijede Kat a natočíme další video a pak plánuju nějaký ten spring haul, ale to bude tak za 2 týdny.
Pak jsem taky viděla nový teen wolf a PLL... a úplně aidjfsjadfaskůdfasofůaijr. Už nutně potřebuju další díl :D a proč to vždycky skončí v tom nejlepším?!

Untitled