27/1/2014

27. ledna 2014 v 21:25 | S.K |  Your body your choice
Jsem ta poslední, které by měla někomu radit s jídlem, cvičením atd., takže budu do téhle rubriky vkládat .. hmmm nevím jak to nazvat.. videa podle kterých budu cvičit.. cvičit? Žádné velké cvičení ode mě nečekejte! :D mám pokoj úplně nahoře, takže si tu nemůžu skákat jak chci, vše je slyšet dolů :(:D, takže jsem si našla yogu, která trvá jen 9 minut a nevypadá to moc namáhavě, takže od zítřka začínám. Předtím bych měla dělat nejspíš nějaké cardio?!?! ehm nevím nevím
Ale většinu týdne chodím ze školy pěšky.. zabere mi to sice půl hodiny, ale ráda se projdu se sluchátkama v uších.. kdo ne?!

Pak další bod.. jídlo a pití! :D
No, nejsem ten člověk co by si něco odpouštěl.. asi to vidíte na mé postavě :D, prostě a jednoduše miluju jídlo. Takže jím tak nějak vše a myslím, že většinu věcí dělám špatně.. např. to, že nesnídám. Ve škole mám normálně obědy, na ty většinou chodím, ale občas si zajdu na něco nezdravého :D:(. Pak tu máme slavné školní automaty!! :D Já prostě nenosím v peněžence drobné navíc, prostě si tam nechám drobné na autobus a tím to končí.. prostě aby mě to nelákalo. Takže takový typ !! :D
Pak pití.. ráno sotva vypiju skleničku šťávy, ve škole piju celý den vodu..za což se chválím. Doma mátový čaj, na kterém jsem závislá, pak někdy kávu.. ale to jen když potřebuju zůstat dýl vzhůru a pak šťávy.. prostě tu jak zalejete vodou :D, ale častěji piju čaj.

Tenhle článek je dost nepřehledný, že? :D
A víte co nesnáším? Lidi, kteří vám mluví do toho kolik byste měli vážit, pokud nemáte žádné zdravotní problémy, tak prostě buďte takoví jací jste :) a jakými chcete být :)

Tahle cvičitelka tam má spoustu super videí, já jsem si vybrala tohle: (a jsou tam cviky na břicho, toho si velice cením :D)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama