Leden 2014

31/1/2014 II.

31. ledna 2014 v 22:26 | S.K |  Diary
Ahojte, dneska jsem se měla skvěle. Stihla jsem natočit dokonce 2 videa a zítra nejspíš jedno sestříhám. Teď už se mi vůbec nechce :D:(. Už se jen dívám na Harryho Pottera a těším se do postele .. po obědě jsem si totiž nešla ani lehnout :D:D.
Co říkáte na nový klip?!? Já jsem totálně unešená!!!!! Na zítřek zatím nemám nic moc v plánu, ale budeme mít dobrý oběd! :D:D:D

31/1/2014

31. ledna 2014 v 11:54 | S.K |  Diary

Morning!

____________________________________________________________________________________________________

Dobré ráno:) tak já už mám druhé prádlo v pračce, vyklizenou myčku a jsem i po snídani. Teď si jen půjdu vyfénovat vlasy a půjdeme se ségrou na oběd k babičce. Dokonce jsem i zatopila!! :D a nevyhořeli jsme :D:D.
Objevila jsem spooooustu nových youtuberů, tak vám je sem pak možná dám. Odpoledne bude točící! :D Tak mi držte palce ať se mi vše povede.. ségra mi bude pomáhat .. tak se snad nepozabíjíme :D:D!!
Ráno jsem viděla nové PLL.. a jen asoidjfpoasefhpiwaugfwoieurp!!!!! Už se těším až se dozví kdo je A. .a Spencer už nejspíš tuší!! :D:D30/1/2014 video

30. ledna 2014 v 21:11 | S.K |  Diary

1OO otázek na které se nikdo neptá!

_________________________________________________________________________________________________________30/1/2014

30. ledna 2014 v 20:52 | S.K |  Diary
Pěkný večer, doufám, že jste přežili vysvědčení. :D Já se svým vysvědčením spokojená nejsem.. ale tak co se dá dělat, když je člověk línej. A budu snad potřebovat fyziku?!?!
Zítra mám v plánu video a jdeme se ségrou na oběd k babičce, takže zase budu o 23412342143 kilo těžší. No a hádejte co.. dneska jsem vůbec necvičila :(:(:(. Zítra to SNAD napravím.

Nové video se už nahrává!29/1/2014

29. ledna 2014 v 21:06 | S.K |  Diary
Pěkný večer, dnešek byl celkem fajn, měla jsem jen do půl druhý, jela jsem hned domů a natočila další video!! Teď skypuju s Kat a vůbec nevím kdy půjdu spát :D. Zítra mám do 4 :( a máme debilní vysvědčení. Ale jdeme naposled:3. Nebudu se moc rozepisovat, nějak mi to tu blbne.


28/1/2014

28. ledna 2014 v 21:25 | S.K |  Your body your choice
Tak dneska jsem poprvé cvičila to nové video. Nejdřív jsem si řikala, že to nic nebude... přece jen 10 minut nic moc není, ale nějak mě to překvapilo. Zase abych nepřeháněla.. tak hrozné to nebylo :D, po cvičení jsem se cítila pěkně a zítra si k tomu přidám něco dalšího a samozřejmě to sem hodím, ať víte co cvičím :D27/1/2014 II.

27. ledna 2014 v 21:40 | S.K |  Diary

Schooool

____________________________________________________________________________________________________________________

Pěkný večer, ve škole to dneska bylo v rámci možností fajn. Skoro nic jsme nedělali a o odpoledku jsme koukali na film.
Doma jsem dodělávala prezentaci a jen tak se válela :D znáte to. Na zítra mám prezentaci a ani z toho nejsme nervózní což se divím.
Taky vás štve počasí? Jsem naštvaná, že o Vánoce sníh nebyl a teď je ho dost, ale nějak extra mi to nevadí. Vadí mi jen to, že to všude klouže a taky ta velká zima :D. Už se mooooooooooc těším na točení 2 videí :) když mi vše vyjde, tak by mohlo být třeba už ve čtvrtek.

Se ségrouuu Xx


27/1/2014

27. ledna 2014 v 21:25 | S.K |  Your body your choice
Jsem ta poslední, které by měla někomu radit s jídlem, cvičením atd., takže budu do téhle rubriky vkládat .. hmmm nevím jak to nazvat.. videa podle kterých budu cvičit.. cvičit? Žádné velké cvičení ode mě nečekejte! :D mám pokoj úplně nahoře, takže si tu nemůžu skákat jak chci, vše je slyšet dolů :(:D, takže jsem si našla yogu, která trvá jen 9 minut a nevypadá to moc namáhavě, takže od zítřka začínám. Předtím bych měla dělat nejspíš nějaké cardio?!?! ehm nevím nevím
Ale většinu týdne chodím ze školy pěšky.. zabere mi to sice půl hodiny, ale ráda se projdu se sluchátkama v uších.. kdo ne?!

Pak další bod.. jídlo a pití! :D
No, nejsem ten člověk co by si něco odpouštěl.. asi to vidíte na mé postavě :D, prostě a jednoduše miluju jídlo. Takže jím tak nějak vše a myslím, že většinu věcí dělám špatně.. např. to, že nesnídám. Ve škole mám normálně obědy, na ty většinou chodím, ale občas si zajdu na něco nezdravého :D:(. Pak tu máme slavné školní automaty!! :D Já prostě nenosím v peněžence drobné navíc, prostě si tam nechám drobné na autobus a tím to končí.. prostě aby mě to nelákalo. Takže takový typ !! :D
Pak pití.. ráno sotva vypiju skleničku šťávy, ve škole piju celý den vodu..za což se chválím. Doma mátový čaj, na kterém jsem závislá, pak někdy kávu.. ale to jen když potřebuju zůstat dýl vzhůru a pak šťávy.. prostě tu jak zalejete vodou :D, ale častěji piju čaj.

Tenhle článek je dost nepřehledný, že? :D
A víte co nesnáším? Lidi, kteří vám mluví do toho kolik byste měli vážit, pokud nemáte žádné zdravotní problémy, tak prostě buďte takoví jací jste :) a jakými chcete být :)

Tahle cvičitelka tam má spoustu super videí, já jsem si vybrala tohle: (a jsou tam cviky na břicho, toho si velice cením :D)26/1/2014

26. ledna 2014 v 20:40 | S.K |  Diary

Fuck! It's Monday tomorrow

______________________________________________________________________________________________________________

Pěkný večer:) zítra jdeme bohužel zase do školy. Doufám, že jste si pořádně užili víkend. Já měla v plánu uděla dost věcí do školy, ale moc jsem se nepřetrhla, ale aspoň jsem udělala jedno maturitní téma a začala prezentaci.
Teď se jen dívám na televizi a měla bych jít brzo spát, ale jak se znám, tak nepůjdu dřív než v 11 :D:(.
Zítra mám jen do 4 a ne do 6, za což jsem velmi ráda a v pátek nejdeme do školy!!
Už mám nápad na další dvě videa, tak se máte na co těšit :D!
A konečně už jsem bez odrostů!!!


25/1/2014 video

25. ledna 2014 v 20:25 | S.K |  Diary

What's in my school bag!

_________________________________________________________________________________________________________________