15/12/2013 II.

15. prosince 2013 v 21:36 | S.K |  Diary

Sraz Directioners

14. 12. 2013

______________________________________________________________________________________________________________

V sobotu jsem vstávala už v 8, oblíkla jsem s namalovala a v 9:45 mě taťka odvezl k Albertu, kde jsem měla sraz s Adri, šly jsme na vlakáč, kde jsme se potakaly ještě s Kájou a společně jsme jely do Mostu. Asi v 11 jsme dorazily do Mostu, kde na nás čekala Annie, pak jsme šly na tramvaj.. jela jsem poprvý tramvají :D dělaly jsme tam největší rámus a sešly jsme se zrovna 4 Larry shippers, tak jsem se měly pořád o čem bavit.
Pak jsme konečně dorazily do centrálu, kde jsme se zapsali bylo nás asi 30?" Nejsem si jistá :D a vyrazili jsme na oběd.. kam jinam než do Mekáče, samozřejmě jsme se po cestě fotili a omylem jsme zablokovali dopravu :DPo obědě, ano obědvala jsem zmrzlinu a kafe :D jsme šli před halu, kde jsme natočili pár tanečků.. uvidíte ve videu :D Taky jsem se samozřejmě fotili :D .. bez toho by to nešlo.


s Kájou, které jsme všichni říkali Perrie
Pak jsme šli do šílenýho kopce a tam jsme zazpívali nějaký píšničky :D
jo a málem bych zapomněla na to, že nás vyhodili z Tesca :D

Nakonec jsme se opět přesnuli do centrálu, kde jsme si dali bubble tea a já jsem si šla koupit tričko do Gatu, který neskutečně miluju a zítra vám ho ukážu.


Dala jsem si jahodu a pomerančový a ananasový kuličky.. prostě Mňam.
Nakonec jsme já Kája a Adri museli jít dřív na atuobus :(
Přišlo na řadu loučení a poslední focení.. moc se mi po nich stýská a nemůžu se dočkat až si to zopakujeme.

Nakonec jsem se vydaly na autobus .. čekaly jsme bohužel na špatný straně a autobus nám jaksi ujel... Naštěstí pro nás přijela Adri máma, takže jsem ve čtvrt na šest byla doma.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama